KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14949089
nr 1494 9089
Blandteknik
2 st, ej signerad, blandteknik, Indien, yttermått inklusive ram: 87x62 respektive 70x88 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:18:56
100 kr
150 kr